Gościniec Gryszczeniówka – Oferta dla firm 2017-10-20T08:14:24+00:00
Gryszczeniówka | Organizacja imprez firmowych i dla osób indywidualnych
Gryszczeniówka | Oferta imprez firmowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

Wspólne i aktywne spędzanie czasu to sprawdzony sposób na zbudowanie dobrych relacji w zespole. Z myślą o potrzebach współczesnych firm oferujemy Państwu organizację imprez integracyjnych i biesiad plenerowych. Główna izba Gościńca Gryszczeniówki może pomieścić ok. 80 osób. W sezonie letnim można skorzystać również z ogrodu, który ugości znacznie liczniejszą grupę. Zapraszamy też do skorzystania z naszej bazy noclegowej.

W trakcie imprezy integracyjnej możecie Państwo brać udział m.in. w przejażdżkach quadami, paintballu, grach i zabawach prowadzonych przez wykwalifikowana kadrę. Przy organizacji imprez współpracujemy m. in. z firmą TRYGON. Jesteśmy też otwarci na Państwa oczekiwania i pomysły.

Restauracja w Gościńcu Gryszczeniówka to idealne miejsce dla biznesowych spotkań. Zapewniamy Państwu dobrą, sprzyjającą rozmowom atmosferę oraz smaczne i sycące posiłki. W naszym menu znajdują się tradycyjne dania z Wielkopolski.

Potrawy przez nas przyrządzane charakteryzuje mistrzowska prostota formy. Specjalnością restauracji są ręcznie robione pierogi.

W ofercie Gryszczeniówki znajdą Państwo zestawy śniadaniowe, obiadowe, desery i wiele innych.

Gościniec Gryszczeniówka przygotowany jest także na organizację szkoleń. Klimatyczne wnętrza i piękna okolica na pewno uatrakcyjnią zajęcia warsztatowe i będą miło wspominane przez ich uczestników. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę na ok. 40 osób, wyposażoną w rzutnik, ekran i flipchart. W przerwach między zajęciami zapraszamy na smaczne i sycące posiłki przygotowane przez naszą restaurację.

Drzwi Gościńca Gryszczeniówka są dla Państwa zawsze szeroko otwarte. Nasze pokoje gościnne czekają nie tylko na turystów i osoby biorących udział w imprezach integracyjnych, ale także na pracowników terenowych i gości Państwa firmy. Nocleg w Gościńcu to gwarancja dobrego, zdrowego wypoczynku w rozsądnej cenie.

Gościniec usytuowany jest niedaleko Poznania na trasie Poznań-Oborniki. Dojazd zajmuje tylko 15 minut.

Usługi cateringowe dla firm pozwalają szybko i sprawie zorganizować wspólny posiłek. Oferujemy Państwu możliwość przygotowania obiadu czy lunchu dla większej liczby osób. W zależności od Państwa potrzeb możemy przywieźć zastawę, nakryć i podać wybrane potrawy na środek stołu. Menu i ceny do ustalenia.

Pozostajemy otwarci na Państwa propozycje i potrzeby.

Gryszczeniówka | Zobacz resztę naszej ofertyGryszczeniówka | Oferta imprez dla osób indywidualnychGościniec Gryszczeniówka | O nasGryszczeniówka | Nasza lokalizacjaGryszczeniówka | Kontakt i wycena

Przykładowa oferta szkoleniowo-integracyjna

[do pobrania w pliku PDF]

POBIERZ