Gościniec Gryszczeniówka – Oferta dla Ciebie i Rodziny 2017-10-20T08:15:46+00:00
Gryszczeniówka | Organizacja imprez firmowych i dla osób indywidualnych
Gryszczeniówka | Oferta imprez rodzinnych i prywatnych

Gościniec Gryszczeniówka zorganizuje dla Państwa imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, chrzciny i inne przyjęcia. Stylowa sala gościnna pomieści ok. 80 osób, a przygotowane dania z pewnością przypadną im do gustu. W przypadku imprez tego rodzaju polecamy Państwu także rezerwację noclegów.

Dla zwolenników sportu na terenie Gościńca przygotowaliśmy boisko do siatkówki i koszykówki. Na najmłodszych w ogrodzie czeka plac zabaw. Liczne tereny zielone otaczające Gościniec pozwalają również na aktywny wypoczynek w gronie najbliższych (wycieczki piesze, rowerowe, nordic walking).
Zachęcamy do odwiedzenia Gościńca razem z przyjaciółmi. Oferujemy Państwu możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, jak i wspólnego biesiadowania przy specjałach Gryszczeniówki. Z myślą o Państwa potrzebach dysponujemy także pokojami gościnnymi.

Dysponujemy izbą urządzoną w stylu wiejskim, która w zależności od pory roku jest klimatyzowana (latem) lub ogrzewana kominkiem (zimą). Nasza izba pomieści ok. 80 osób.
W sezonie letnim, gdy pogoda pozwala korzystać także z ogrodu, liczba gości jest nieograniczona.

Smak Gryszczeniówki można poczuć także we własnym domu. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi cateringowe prosto z naszego menu. Minimalne zamówienie wynosi 10 porcji, wówczas dostawa jest gratis. Ceny poszczególnych dań znajdziecie Państwo w menu.
Gryszczeniówka | Zobacz resztę naszej ofertyGryszczeniówka | Oferta imprez firmowychGościniec Gryszczeniówka | O nasGryszczeniówka | Nasza lokalizacjaGryszczeniówka | Kontakt i wycena

Zobacz, co proponuje nasza kuchnia

menu i dania naszej restauracji

ZOBACZ