Gościniec Gryszczeniówka 2017-07-24T10:14:45+00:00
Gryszczeniówka | O Gościńcu
Gryszczeniówka | Więcej o Gościńcu

Gościniec Gryszczeniówka to przytulne i urokliwe miejsce, które powstało w 2004 roku. Usytuowane jest niedaleko Poznania (zaledwie 15 minut dojazdu wygodną trasą Poznań – Oborniki) i urządzone w wiejskim stylu. Miejsce to zostało stworzone z myślą o tych, którzy kochają przyrodę, cenią sobie spokój, ciszę oraz tradycyjną wielkopolską kuchnię.

Gościniec znajduje się w dużym, starym sadzie owocowym. Nasi Goście mają do dyspozycji altankę z grillem, piec chlebowy, a także taras z drewnianymi ławami i stołami, gdzie można zasiąść i kosztować gryszczeniówkowych specjałów, obcując z przyrodą.

Dziedzictwo Kulinarne WielkopolskiDo dyspozycji odwiedzających jest serwująca pyszne dania (m.in. słynne pierogi z Wargowa, które spróbować można tylko u nas) restauracja, wpisana na listę Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski, a także w pełni wyposażone pokoje gościnne.

Naszym Gościom zapewniamy wysoki standard usług, przyjazny, ciepły klimat i swojską atmosferę. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, chętnie też podejmiemy się organizacji wszelkiego rodzaju imprez – uroczystości rodzinnych, kameralnych spotkań w gronie przyjaciół, firmowych wyjazdów integracyjnych, czy szkoleń. Można do nas przyjechać na biznesowy lunch lub rodzinną kolację, albo zamówić usługi cateringowe.

Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną ofertą dla osób indywidualnych lub ofertą dla firm.

Oczywiście, będąc w Gościńcu, nie sposób nie spróbować także pysznych wyrobów z prowadzonej przez nas Przetwórni Gryszczeniówka, które dostępne są w naszym sklepiku z regionalnym specjałami.

Gryszczeniówka | Zobacz resztę naszej ofertyGryszczeniówka | Oferta imprez firmowychGryszczeniówka | Oferta imprez dla osób indywidualnychGryszczeniówka | Nasza lokalizacjaGościniec Gryszczeniówka | Kontakt z nami

Organizacja imprez firmowych

ZOBACZ

Organizacja spotkań rodzinnych

ZOBACZ

Menu i dania naszej restauracji

ZOBACZ

Przetwórnia Gryszczeniówka

oferta naszych specjałów owocowo-warzywnych

ZOBACZ